Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.
ul. Równoległa 9A
02-235 Warszawa
Polska

Tel. +48 22 846 38 41
HomeDojazdKontakt

Aktualności

2011-06-13 15:09

EnviroChemie obchodzi 35 lat (1976 - 2011)

Od momentu założenia firmy w roku 1976 w Eschenbach w Szwajcarii upłynęło już 35 lat. EnviroChemie rozwija się bardzo dynamicznie i odgrywa bardzo ważną rolę na rynku technologii wodno-ściekowych. Osiągnięty sukces firmy EnviroChemie to efekt wiedzy oraz codziennego wysiłku zarówno pracowników, jak i kadry kierowniczej EnviroChemie. Podziękowania za konstruktywną i owocną współpracę kierujemy przede wszystkim do naszych klientów, jak również współpracowników, dostawców, partnerów biznesowych, instytucji naukowych i badawczych. W pierwszym kwartale 2011 roku Grupa EnviroChemie zatrudnia 310 pracowników, obrót firmy wynosi 72 mln Euro. Przychody te pozwolą nam kontynuować dalszy rozwój.

Z okazji jubileuszu 35-lecia firmy, EnviroChemie zorganizowała dni otwarte w siedzibie głównej w Rossdorfie, obok Darmstadtu w Niemczech. W dniach 26.-27.05.2011 odbywały się spotkania z ekspertami działającymi w branży wodno-ściekowej, podczas których dyskutowano o nowych trendach i rozwiązaniach na rynku technologii wodno-ściekowych. Ponadto zaproszeni goście i odwiedzający mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje firma EnviroChemie od wewnątrz, a także na stoiskach zapoznać się z ofertą urządzeń standardowych i ofertą usług serwisowych. Goście mieli okazję wziąć udział w ciekawych konkursach i łamigłówkach. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Wieczorem 27.05.2011 zorganizowano imprezę dla pracowników. Goście z Brazylii porwali wszystkich do tańca w rytmach brazylijskich, zaś zespół w składzie pracowników EnviroChemie dostarczał niesamowitych wrażeń muzycznych.

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój i niezapomniana atmosfera będą towarzyszyć firmie EnviroChemie przez kolejne 35 lat.

 


Polityka prywatności