Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.
ul. Równoległa 9A
02-235 Warszawa
Polska

Tel. +48 22 846 38 41
HomeDojazdKontakt

Analizy / Pilotaż

Ciągły rozwój we wszystkich dziedzinach zapewnia przewagę i tym samym sukces w przyszłości! Naszą dewizą jest jakość z zasady, także w obszarze badań i planowania wstępnego. 

Opracowanie założeń projektowych

Najważniejszą podstawą do opracowania i projektowania jest dokładne określenie założeń projektowych. Specjaliści naszej firmy analizują sytuację na miejscu i pobierają próbki do analizy w akredytowanych laboratoriach. Do naszej dyspozycji są automatyczne urządzenia do poboru próbek oraz doświadczeni chemicy i biolodzy. 

 

Badania laboratoryjne

Grupa przedsiębiorstw EnviroChemie posiada dwa laboratoria testowe, w których przeprowadzane są analizy próbek ze ściekami i wodą, pod kątem ich obróbki. Za pomocą specjalnie opracowanej aparatury laboratoryjnej można przeprowadzać zarówno biologiczne procesy tlenowe i beztlenowe, fizykochemiczne próby koagulacyjne i strąceniowe, jak też próby na technikach membranowych. 

Testy pilotażowe u Klienta

EnviroChemie posiada ponad 20 nowoczesnych instalacji pilotażowych działających na zasadach biologicznych, fizyko-chemicznych i membranowych. Instalacje pilotażowe mogą być połączone w system modułowy. Z reguły dysponują wydajnością między 100 a 1 000 litrów na godzinę - w zależności od składu ścieków. Dzięki tym instalacjom pilotażowym można opracowywać bezpieczne rozwiązania także dla trudnych ścieków. 

Sterowanie procesem

Instalacje EnviroChemie są wyposażone w samodzielnie opracowane sterowniki, z reguły na bazie wysokiej jakości sprzętu firmy Siemens. Pod hasłem Private-Label ASIC® w programie kryją się wysokiej jakości panele obsługi (panele dotykowe) oraz technika pomiarowa. 

Polityka prywatności