Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.
ul. Równoległa 9A
02-235 Warszawa
Polska

Tel. +48 22 846 38 41
HomeDojazdKontakt

Grupa EnviroChemie

Jakość Innowacyjność Niezawodność

Głównym polem działania EnviroChemie jest opracowywanie innowacyjnych i indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta rozwiązań w zakresie oczyszczania ścieków i uzdatniania wody dla przemysłu. 25 000 zrealizowanych instalacji do obróbki wód i ścieków, jak również ponad 30-letnie doświadczenie w branży są źródłem naszej wiedzy, z którego korzysta nasz Dział Research&Development, zajmujący się opracowywaniem koncepcji i rozwojem produktów o wysokiej jakości.


Jakość naszych wiodących technologicznie rozwiązań, które opierają się na metodach fizyko-chemicznych, biologicznych i membranowych potwierdza duża ilość własnych patentów i osiągnięć. Wiodące firmy z całego świata zaufały już naszemu doświadczeniu.  


Siedem oddziałów produkcyjnych i rozwojowych w Niemczech i w Szwajcarii zapewnia wykonanie  instalacji na najwyższym poziomie. Dzięki piętnastu przedstawicielstwom handlowym i serwisowym szybko reagujemy na potrzeby Klienta.


Wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami pracujemy nad rozwojem naszych rozwiązań. Kompleksowość usług w ramach zarządzania eksploatacją przynosi dodatkowe korzyści.


Naszą obecność i bezkonkurencyjność na rynku gwarantuje nam młoda kadra inżynierów, która ciągle szkoli się i zdobywa nowe umiejętności. Jednocześnie stawiamy na doświadczonych pracowników z potencjałem. Wyróżnia nas stabilny rozwój, co zapewnia nam przewagę w branży wodno-ściekowej.

 

Polityka prywatności