Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.
ul. Równoległa 9A
02-235 Warszawa
Polska

Tel. +48 22 846 38 41
HomeDojazdKontakt

Zarządzanie eksploatacją

Minimalizacja kosztów – Maksymalizacja wydajności

Redukcja kosztów eksploatacyjnych przy niezmiennej jakości urządzenia - zaufaj ponad 15-letniemu doświadczeniu EnviroChemie w zarządzaniu gospodarką wodno-ściekową.  

W ramach zarządzania gospodarką wodno-ściekową EnviroChemie przejmuje za Państwa całkowite zarządzanie eksploatacją urządzeń wodno-ściekowych. Dzięki temu w znacznym stopniu mogą Państwo zredukować całkowity koszt eksploatacji urządzeń.   

Analizujemy całkowity okres żywotności Państwa urządzenia. Jeżeli chodzi o jakość nie zgadzamy się na żadne kompromisy. 

Jako partner technologiczny EnviroChemie przejmuje od Państwa całkowitą odpowiedzialność za urządzenia wodno-ściekowe: za wszystkie rodzaje wód, poczynając od wody ultraczystej aż po wysokoobciążone ścieki, przy ilościach wody pomiędzy 5 m³/dziennie i 50.000 m³/dziennie. Na życzenie zajmujemy się również zasilaniem w sprężone powietrze, parę, chemikalia procesowe i gaz.

Koncepcja zarządzania gospodarką wodno-ściekową Enviro = ciągły proces usprawniania pracy

Zalety zarządzania gospodarką wodno-ściekową Enviro

  • duża ekonomiczność
  • przejrzystość kosztów
  • bezpieczeństwo procesu
  • ciągła optymalizacja procesu
  • partnerstwo systemowe

Już podczas projektowania nowych urządzeń bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które później wpływają na koszty eksploatacyjne. Również w przypadku już używanych instalacji analizujemy na początku cały proces na miejscu u kienta, zanim zaproponujemy Państwu koncepcję, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Przedstawiamy Państwu propozycje, jak mogą Państwo obniżyć koszty eksploatacyjne urządzeń wodno-ściekowych.

Modułowe zarządzanie gospodarką wodno-ściekową EnviroChemie

Zarządzanie gospodarką wodno-ściekową EnviroChemie jest modułowe. Z poszczególnych modułów tworzymy odpowiedni pakiet dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Referencje (wyciąg)

Schott AG

Servicezentrum Rhein-Main in Mainz

FARMANGUINHOS in Rio de Janeiro

Polityka prywatności